Konkursy

Rozstrzygnięcie konkursu z okazji Światowego Dnia Książki

Written by Jan Oko

Z okazji Światowego Dnia Książki miały miejsce w Katowicach dwa konkursy fotograficzne! Oto wyniki!

Jednak najpierw małe przeprosiny. Wyniki miały być w poniedziałek, a są dopiero teraz. Powód jest dość prozaiczny — (nie)działanie Facebooka. Zdjęcia miały być oznaczane hashtagiem #kochamksiążki (lub #kochamksiazki) i wiele osób faktycznie wrzuciło zdjęcia poprawnie je oznaczając. Tymczasem u mnie przy próbie wyszukania pojawiał się taki ekran:

Clipboard01konkurs

Dlatego rozstrzygnięcie musiałem przesunąć w czasie, aż usterka zniknie. W końcu udało się i mogłem zapoznać się z Waszymi dziełami! Jest co oglądać! Bardzo, bardzo mnie cieszy, że akcja tak Wam się spodobała.

Po dłuższym zastanowieniu postanowiłem przyznać potrójną pierwszą nagrodę dla szalonych miłośniczek książek z poniższego zdjęcia. Wg oznaczeń na Facebooku są to: Zuzanna Skałecka, Agnieszka Bala i Mart Gabiga. Zapraszam do antykwariaty po odbiór nagród — książek i bonów Kula Kato! 🙂

FB_IMG_1430200140023

 

Postanowiłem także przyznać jedno wyróżnienie dla Johanki Białek, która była tak pochłonięta lekturą, że świata poza nią nie widziała. Zapraszam do antykwariatu po odbiór upominku.

FB_IMG_1430200127198Nagrody można odebrać w antykwariacie Kocham Książki (Katowice, ul. T. Kościuszki 47/4, wejście od ul. Rymera) w godzinach pracy (standardowo 10:00 – 20:00, od poniedziałku do soboty).

 

About the author

Jan Oko

Antykwariusz i bukinista. Zakochany w książkach.

Leave a Comment