Konkursy

Zapytaj autorkę! Konkursujemy!

Written by Jan Oko

Iga AdamsJedna z zaprzyjaźnionych autorek postanowiła podarować swoją najnowszą książkę naszym Czytelnikom. Jednak jedną książką nie da się obdarować wszystkich, więc poszedłem po rozum do głowy i postanowiłem ogłosić konkurs. Zrobimy więc wspólnie wywiad z Igą Adams, autorką Smaku miłości. Jak to będzie wyglądać? Każdy z Was może przysłać do nas jedno pytanie, jakie by chciał zadać Idze. Najciekawsze z nich zostanie nagrodzone książką! Nie chcę obiecywać, ale pewnie jakiś autograf też się znajdzie.

Propozycje pytań wysyłajcie na email: konkurs[małpa]kochamksiazki.pl do 17 sierpnia (do północy). Na początku przyszłego tygodnia ogłosimy wyniki.

Pogodna, pełna humoru i nieco przewrotna powieść. Idealna na wakacje.
Weronika, próbując zapomnieć o starej miłości, rozpoczyna intensywne poszukiwania nowej.

Po drodze – z właściwym sobie talentem – pakuje się w rozmaite tarapaty. Któregoś dnia poznaje wreszcie tego jednego jedynego. Wszystko wskazuje na to, że będą żyli długo i szczęśliwie. Prawie wszystko…

Iga Adams – Autorka „Smaku miłości” mieszka w Warszawie, na Śląsku, w Paryżu lub w Meksyku. „Niepokorna dusza”, kochająca życie i otaczający ją świat. Niepoprawna optymistka, która nawet na pustyni potrafi dopatrzyć się kwiatów. Mówi „tak” każdemu nadchodzącemu dniu.

P.S. Autorka zgodziła się odpowiedzieć na więcej niż jedno konkursowe pytanie, więc nawet jak nie wygracie, to Wasze pytanie może się znaleźć w wywiadzie! 🙂

About the author

Jan Oko

Antykwariusz i bukinista. Zakochany w książkach.

Leave a Comment