Wieści

Indigo Bloome, „Przeznaczona do Gry”

Written by Marek Szwajnoch
Indigo Bloome - Przeznaczona do Gry

Indigo Bloome – Przeznaczona do Gry

Po bestsellerowej serii książek o Christianie Greyu literatura erotyczna przechodzi swój rozkwit. Czy trudno będzie utrzymać równie wysoki poziom? Na pewno tak. Indigo Bloome jednak pokazuje, że absolutnie nie boi się konkurować z najlepszymi.

Indigo Bloome, Przeznaczona do Gry, [Czarna Owca], Warszawa 2012

Indigo Bloome – jest mężatką, ma dwoje dzieci. Mieszka i pracowała w Sydney oraz w Wielkiej Brytanii, odnosząc sukcesy w branży finansowej. Niedawno zmieniła miejską dżungle na australijską prowincję. Uwielbia czytać, interpretować sny, brać udział w stymulujących dyskusjach i odkrywać tajniki ludzkiego umysłu. Przeznaczona do Gry to pierwsza cześć erotycznej trylogii, która już w pierwszych dniach podbiła anglojęzyczny świat, a jej sprzedaż osiągnęła rekordowe wyniki.

Alexandra Blake jest cenionym doktorem. Mimo wielu sukcesów na tle zawodowym wiedzie dosyć nudne życie u boku dwójki dzieci i męża, do którego miłość z każdym dniem słabnie. Kobieta wyrusza w trasę, by wygłosić cykl wykładów na prestiżowych uczelniach. Po jednej ze swoich prelekcji Alexandra spotyka Jeremy’ego – szanowanego na całym świecie lekarza i tym samym dawnego kochanka za czasów studenckich. Niegdyś był on jedyną osobą, która tak bardzo potrafiła rozbudzić jej pragnienia, doprowadzić do erotycznej ekstazy. Po kilku kieliszkach szampana oraz wspólnie spędzonym, miłym wieczorze, Jeremy składa kobiecie pewną propozycję. Jego plan polega na tym, aby Alex na 48 godzin całkowicie mu się poddała, w pełnym tego słowa znaczeniu. Kobieta przypomina sobie, jak dobrze było jej przed laty, w dodatku bardzo boli ją utrata uczucia do męża, więc po krótkim zastanowieniu zgadza się. Nie może już dłużej żyć bez jakiejkolwiek cielesnej rozrywki, więc propozycja wydaje jej się całkiem sensowna.

To, co zaplanował dla niej dawny kochanek wstrząśnie kobietą bardzo mocno. Będzie to wędrówka przez erotyczny raj, przepełniona kilkoma wspomnieniami z przeszłości. Blake nie będzie miała tutaj nic do powiedzenia. Rozpocznie się gra, w której Alexandra będzie stanowić rolę pierwszoplanową. Mężczyzna wie, jak zadowolić swoją dawną miłość, ma w zanadrzu liczne niespodzianki, które bardzo mocno zadziałają na zmysły cenionej doktor. Pozbawiona chwilowo możliwości widzenia, będzie odczuwała dotyk bardzo intensywnie, co oczywiście zaowocuje pikantnym rozwojem akcji, wyczerpującym do granic możliwości, a czasem także chwiejącym się na krawędzi perwersji.

Książka to opis dwóch dni, w których dwójka kochanków wypróbowuje na sobie liczne wersję seksualnego spełnienia. Jest to opowieść o realizacji swoich erotycznych fantazji, o pokonywaniu granicy, za którą owe marzenia stają się realnością. Autorka opisuje nam wiele bogatych szczegółów wyrachowanych igraszek, które mogą przysporzyć nie jednemu czytelnikowi wypieków na twarzy. Pokazuje stan człowieka, w którym seksualność wypiera wszystkie pozostałe cechy osobowości. Czasami zmysłowa, czasem zaś lekko brutalna wizja miłości cielesnej jest tu opisana w bardzo sprawny, ciekawy sposób. Książkę czyta się niezwykle szybko, a czas spędzony na lekturze na pewno będzie spędzony bardzo miło i przyjemnie. Polecam zatem serdecznie! Oczywiście jeśli macie odwagę poznać swoje własne pragnienia, gdyż książka Bloome ewidentnie odkrywa także karty naszych fantazji.

About the author

Marek Szwajnoch

Serialoholik, miłośnik polskiej fantastyki, wydawnictwa Fabryka Słów i rowerowego Enduro. Ceni sobie polskie kino, śląskie obiady oraz dobre rockowe brzmienie.

Leave a Comment